Camel Blue

Kód: 124
Neohodnoceno
Značka: Camel
143 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Camel blue patří mezi nejprodávanější odlehčené cigarety v prémiovém segmentu. Jsou velmi oblíbené právě pro nižší obsah nikotinu než klasické Camel yellow.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Značka Camel vznikla již v roce 1913 a stala se symbolem originality a autentičnosti. Již více než sto let si firma s velbloudem ve znaku udržuje neotřesitelnou pozici na světovém trhu.

V současné době se značkou Camel setkáváme nejvíce u cigaret, ale velmi prodáváné jsou i cigaretové tabáky a populární jsou také Camel cigarillos s borůvkovou a mentolovou příchutí.

Cigarety jsou v nabídce klasické Camel yellow, Camel yellow v měkké krabičce a Camel short filters. Všechny tři varianty jsou klasické žluté Camelky. Mají i svou odlehčenou verzi s nižším obsahem nikotinu, a to Camel blue a Camel short blue. Populárními se postupně stávají Camel Essential a Camel Essential blue, které patří do segmentu cigaret bez přísad, obsahující jen čistý tabák. No a portfolio uzavírá dvojice Camel menší (užší) velikosti Camel black a odlehčené Camel white, což jsou cigarety tenčí než klasické.

V roce 2020 byl ukončen prodej mentolových cigaret, na což doplatili Camel activate, cigarety s kapslí ve filtru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: