Ahmad Tea Zeleny Caj 100 sáčků (s úvazkem)

Kód: 4042
Neohodnoceno
Značka: Ahmad
159 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výrobce: Ahmad Tea London

Druh čajů: Zeleny čaje

Balení: Porcovane

Velikost baleni: 100ks sáčkový

Rozměry (Š×V×H): 167 x 61 x 152

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Tea | 100 sáčků (s úvazkem)

 Zelený čaj

Green Tea Pure je náš klasický zelený čaj. Směs pečlivě vybraných kvalitních čínských čajů nabízí dokonalou rovnováhu mezi očistnými tóny sušené trávy a uklidňujícími chutěmi pražených čajů. Napijte se a budete se cítit zklidněni i povzbuzeni zároveň.

Pro vytvoření této směsi získávají naši čajoví mistři kvalitní zelené čaje z čínských provincií Jiangxi, Anhui a Zhejiang. Tato oblast, známá jako "zlatý trojúhelník", je proslulá kvalitou svých čajů. Naši čajoví mistři do směsi přidávají vysoce kvalitní čaje Chun Mee - stříbřité tipsy i listové řezy. Tento čaj se sklízí brzy na jaře, kdy má jemnější a sladší chuť. Chun Mee znamená v překladu "vzácné obočí", což je název inspirovaný stočeným vzhledem sušených čajových lístků. Má o něco oříškovější chuť než mnoho jiných zelených čajů a dodává této směsi krásný zaoblený charakter. Vylouhujte sáček našeho zeleného čaje Pure v horké vodě a sledujte, jak se jeho barva mění na krásnou zlatožlutou, a pak vdechujte čistý, energizující buket.

Zelený čaj se v Číně užívá již více než 5 000 let a je neodmyslitelnou součástí tamní kultury. Na rozdíl od černého čaje se zelený čaj obvykle nenechává oxidovat, takže si zachovává svěží barvu a travnatou chuť. Při výrobě této směsi se lístky "upravují" pražením ve velkém hrnci, což je tradiční technika, která uchovává chuť a přírodní antioxidanty čajovníku. Pražení na pánvi dodává čaji jemný "opečený" nádech, díky němuž je tento styl čínského čaje jedinečně uspokojivý.

Vychutnejte si tento čaj bez mléka jako ranní vzpruhu, povzbuzení dopoledne nebo osvěžení během oběda. Zelený čaj má uklidňující a očistný účinek, který oživuje smysly a osvěžuje chuť, takže je obzvláště vhodný po jídle. V teplejším počasí můžete náš zelený čaj podávat i ledový, který vás lehce osvěží. Stačí čajový sáček namočit a poté zředit ledovou vodou, třeba s plátkem citronu pro zvýraznění svěží chuti.

Složení: Zelený čaj

Původ*: Čínské provincie Jiangxi, Anhui a Zhejiang - známé jako "zlatý trojúhelník".

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: