Allzora-express.cz - online nákup potravin s bleskovým doručením

Jsme internetový obchod nejen s exkluzivními potravinami a nápoji. Najdete u nás také produkty pro péči o tělo, krásu, zdraví, děti, zvířata i domácnost. Svým zákazníkům nabízíme prémiové evropské brandy i zajímavé lokální výrobce. Nakupte nyní jednoduše z pohodlí domova! Zaručujeme absolutní skladovou dostupnost, bleskové doručení a dopravu zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

Naší vizí je zpestřovat zákazníkům každodenní život. Abychom Vám usnadnili nákup, můžete nakupovat z pohodlí svého domova.

Pomáháme Vám zpestřovat každodenní život

Naší největší inspirací jsou kuriózní, nevšední a výjimečné prožitky, které se snažíme zprostředkovat naším zákazníkům.

Klíčová je pro nás důvěra a spokojenost zákazníků. Proto se snažíme neustále zlepšovat a zkvalitňovat naše služby. Chceme, aby každý nákup na Allzoře byl vždy o něco lepší než ten předchozí. Ve výsleku jsme sami sobě tou největší konkurencí.

„Allzora, for a good life“

 

Podívejte se k nám i osobně!

Máme již 4 Allzora express pointy, kde Vás rádi obsloužíme. Můžete si objednat cokoliv z našeho e-shopu a vyzvednout u nás na místě. Naše pobočky nejsou pouze klasickými prodejnami, najdete zde spousta různého mezinárodního zboží, ale také zde máme výdejní místo každého dopravce, na kterého si jen vzpomenete. Rádi Vám nabídneme dobrou kávu na cestu a i různé promo akce.

Zakládáme si na inovativním přístupu. U nás můžete využít služby všech těchto dopravců: Zásilkovna, DPD, PPL, DHL, WeDo, GLS, Balíkovna a UPS. Nemusíte nudně čekat živou frontu. Stačí si na tabletu naklikat o jakého dopravce máte zájem a naše obsluha si Vás zavolá. Mezitím si můžete prohlédnout naše zboží a vybrat si nějakou dobrůtku.

Musíme se také pochlubit naším mezinárodním zbožím. Máme zde produkty z Itálie, Ukrajiny, Francie, USA, Německa, Rakouska, a dalších zemí. U nás si najde každý něco k zakousnutí.

Níže si můžete prohlédnout naše pobočky ještě dříve než k nám dorazíte