Parfémované vody

O sortimentu Parfémované vody

Parfémovaná voda je přepych, který si může dopřát kdokoli. Okouzlující a svůdná vůně linoucí se z nádherného flakonku povýší vaše všední dny na sváteční a zvýší vám sebevědomí. Pozitivní změny pak zaznamenáte ve všech oblastech života. Dolaďte svůj styl pomocí pečlivě vybrané parfémované vody!

Parfémovaná voda pro každou příležitost

Parfémovaná voda (Eau de Parfum) obsahuje 8–15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je silnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Parfémované vody jsou ideální pro večerní využití, zatímco toaletní vody se nosí zejména přes den. Ostré hranice však neexistují, vše záleží na vaší intuici. Parfémy nanášejte na prokrvená místa pokožky, na oblečení i do vlasů. Aplikaci zopakujte zhruba po 5 hodinách.

Dámské, pánské a unisex parfémované vody jsou tradičně populárními vánočními nebo narozeninovými dárky. Potěšte své rodinné příslušníky, přátele či kolegy voňavou pozorností v podobě parfémované vody. Dáte tím najevo, že se obdarovanému snažíte přiblížit, více ho poznat a dotknout se jeho citů.

Jakou vůni vybrat?

Při výběru vám mohou napovědět i recenze parfémů, které věrně odrážejí zkušenosti uživatelů. Hlavní pravidlo vychází z toho, že v létě jsou pro ženy i muže nejlepší parfémované vody květinové a citrusové, v zimě těžší orientální a kořeněné.

U nás najdete nejslavnější parfémy světa i netrpělivě očekávané parfémové novinky. Vedeme uznávané značky Versace, Karl Lagerfeld, Lanvin, Dolce&Gabbana, Chloé, DKNY, Lancome, Chanel, Dior, Calvin Klein a řadu dalších.

Nejprodávanější

spray retardante eyaculacion manuela crazy 1397
 
486 Kč
130719 OB 01
Rasasi Shuhrah Pour Homme EDP 90 Ml M
Skladem (4 ks)
Kód: 430
 
522 Kč
homme noir btle
 
399 Kč
3 položek celkem
spray retardante eyaculacion manuela crazy 1397
486 Kč
Kód: 880
130719 OB 01
522 Kč

Shuhrah pro muže mísí bergamot, kadidlo, cedrové dřevo, dubový mech a Oudh s květinovými záhyby, aby vytvořil čerstvou dřevitou mužskou vůni, která je povznášející a...

Kód: 430