Vodka Ukrajinská Medová Nemiroff S Pepřem 40% 0,5 L

Kód: 1015
Neohodnoceno
Značka: Nemiroff
337 Kč
Skladem (25 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Dejte si doušek a pocítíte doznívající tóny lehké a jemné předehry s nádechem květového medu a stepních bylin, po níž následuje žhavá chuť červených chilli papriček. Sladký a teplý pocit rozlévající se vaším tělem vám přinese pocit tepla a potěší vaši duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodka Ukrajinská medová Nemiroff s pepřem 40% 0,5 l

Nemiroff je přední mezinárodní výrobce vysoce kvalitního alkoholu.
Specialisté společnosti Nemiroff neustále pracují na zdokonalování stávajících a vydávání nových jedinečných receptů. Vysoká kompetence při výrobě originálních alkoholických nápojů umožňuje společnosti Nemiroff být uznána jako mezinárodní odborník na výrobu ochucených a bílých vodek. Společnost se snaží neustále rozšiřovat pokrytí své značky: dnes jsou produkty Nemiroff známé spotřebitelům v 80 zemích po celém světě.

Sortimentní portfolio společnosti Nemiroff zahrnuje více než 40 druhů produktů ve všech cenových kategoriích. Nejoblíbenějšími značkami jsou: Nemiroff „ukrajinský med s pepřem“, Nemiroff „Original“, Nemiroff „ukrajinský bříza speciální“, Nemiroff „Delikat soft“, „Nemirovskaya brusinkový list“, Nemiroff Premium a LEX.

V roce 2013 společnost Nemiroff významně rozšířila svoji sortimentní řadu a nabídla spotřebitelskou vodku: Ash, Nemirovskaya Derevenskie Yabloki, Nemirovskaya Kedrovaya na medu a provokativní Nemiroff Spicy Strawberry.
Úspěch vodek a likérů Nemiroff je založen na mnohaleté kompetenci, jedinečných recepturách a přírodních ingrediencích, jejichž použití zaručuje produkty nejvyšší kvality, potvrzené mezinárodními certifikáty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: