Dove tekuté mýdlo Shea Butter & Warm Vanilla Hand Wash 250 ml

Kód: 5419
Neohodnoceno
Značka: Dove
50 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Výrobce: UNILEVER

Značka: Dove

Objem: 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detaily produktu

Zatímco vaše průměrné mýdlo na ruce může způsobit suché a napjaté ruce, Dove Pampering Care Hand Wash s bambuckým máslem a teplou vanilkou je skvělým čisticím prostředkem pro suchou pokožku. Toto ruční mytí odstraňuje bakterie během několika sekund a hydratuje po celé hodiny. Pečujte o své ruce a zároveň účinně smývejte nečistoty a choroboplodné zárodky. Toto mytí rukou, vyrobené z naší směsi 5X Moisturizer Blend skládající se z 5 výživných látek a hydratačních látek pro pokožku, přesahuje čistění a udržuje ruce jemné a vyživené, protože si ruce myjete po doporučených 20 sekund. Mytí rukou Dove je šetrné k rukám a je vyrobeno z rostlinných hydratačních látek pro dlouhodobou výživu. A co víc, toto jedinečné složení neobsahuje žádné sulfáty a žádné parabeny. Když si koupíte mytí rukou Dove nebo naše produkty na tělo a do koupele, můžete si být také jisti, že o své ruce pečujete s produkty, které byly certifikovány PETA jako Cruelty-Free. Dove celosvětově netestuje na zvířatech a má certifikaci Cruelty-Free od PETA. Dove je také posláním pomoci další generaci žen vytvořit si pozitivní vztah k tomu, jak vypadají, tím, že do roku 2030 osloví více než ¼ z miliardy mladých lidí na celém světě pomocí výchovy k sebeúctě. S Dove si nechte umýt každou ruku být opravdu akt péče. Více zvlhčovačů oproti přední variantě mýdla na ruce na základě prodeje neantibakteriálních tekutých mýdel na ruce v roce 2021.

Dove Pampering Care Bambucké máslo a hřejivá vanilka na mytí rukou 13,5 oz
ODSTRAŇUJE BAKROCINY V SEKUNDÁCH - Ruční mytí Dove účinně smyje nečistoty a choroboplodné zárodky pomocí 100% jemných čisticích prostředků. Doporučuje se mytí rukou po dobu 20 sekund.
5x MOISTURIZER BLEND – Tento mycí prostředek na ruce obsahuje kombinaci 5 pleťových živin a zvlhčovačů, která pracuje s pokožkou tak, aby udržela hebkost rukou a vytvořila nové zvlhčovače pro trvalou výživu.
GO BEYOND CLEANSING - Dove Pampering Care Hand Wash poskytuje okamžitou měkkost a vlhkost, která vydrží celé hodiny.
ŠETRNÉ K RUCE - Vaše průměrné mýdlo na ruce může způsobit suché a sevřené ruce. Ruční mytí Dove je šetrné k rukám. Vyrobeno z rostlinných hydratačních látek, bez barviv, alkoholu, parabenů a sulfátů.
VŮNĚ - Dopřejte svým smyslům hřejivé sladké květinové tóny v tomto čisticím prostředku.
DOVE CARES - Výrobky na ruční mytí Dove mají certifikaci PETA Cruelty-Free. Celosvětově Dove netestuje na zvířatech a je.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: