Esenciální vonné oleje Hanscraft - KOLEKCE 2

Kód: 1159
Neohodnoceno
690 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Částice uvolňující se do vzduchu mívají blahodárné, antiseptické a dezinfekční účinky, aromaterapie je tak výtečným pomocníkem při léčbě nachlazení a rýmy. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Částice uvolňující se do vzduchu mívají blahodárné, antiseptické a dezinfekční účinky, aromaterapie je tak výtečným pomocníkem při léčbě nachlazení a rýmy. 

Esenciální saunové oleje přidáváme nejčastěji do misky s vodou. Voda s esencí postupně provoní celý prostor sytou přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy.

Nakapejte pár kapek do odpařovací misky s vodou. NEPOUŽÍVEJTE BEZ VODY!

Sauna je ideálním místem, kde se dá maximálně využít pozitivních účinků aromaterapie. Přidáním vonných esencí do sauny můžeme svůj pobyt v sauně obohatit o příjemnou vůni a blahodárné účinky. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.

Připravili jsme pro vás KOLEKCIAroma esencí, která se skládá z nejoblíbenějších vůní. Stačí si jen vybrat vůni z kolekce a užít si aromaterapii ještě dnes.

 

KOLEKCE OBSAHUJE 10× AROMA ESENCI (10ml) lékovka s kapátkem:

 

LEVANDULE

Vůně levandule je uklidňující, vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích, má výrazné hojivé účinky a snižuje krevní tlak.

MEDUŇKA:

Meduňka je antidepresivní, vhodná při nespavosti a migréně, snižuje krevní tlak. Podporuje pocení, snižuje horečku a povzbuzuje srdeční činnost.

EUKALYPTUS:

Jedna z nejúčinnějších vůní při všech dýchacích obtížích. Podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.

POMERANČ:

Svěží vůně pomeranče působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje při únavě a dodává energii.

SANTALOVÉ DŘEVO 

Santalové dřevo má antidepresivní účinky, je antiseptické a vhodné na chronické záněty. Mírní nachlazení a kašel, pomáhá regeneraci, působí jako afrodisiakum.

SKOŘICE:

Vůně skořice stimuluje, povzbuzuje, má antiseptické a čistící účinky, má příznivý vliv při nachlazení. Působí jako afrodiziakum.

MANDARINKA

Vůně mandarinky osvěžuje a je výborný psychický stimulant. Vůně je vhodná pro děti, uvolňuje napětí, mírní migrénu.

ORIENT

Kořeněné tóny, mísící se se sladkým aroma, přiblíží atmosféru dalekého orientu. Směs vůní působí příznivě na uvolnění svalů a uklidnění mysli.

BOROVICE

Lesní vůně borovice je antiseptická, dezinfikuje a čistí vzduch. Pomáhá při nachlazení, rýmě, podporuje koncentraci.

ZELENÝ ČAJ

Vůně zeleného čaje má relaxační a uklidňující účinky, odbourává stres a mírní deprese, má rovněž silné antiseptické účinky a čistí vzduch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: