Happy rabbit vibe realistic usb black

Kód: 3649
Neohodnoceno
1 268 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Buďte nejšťastnějším králíčkem ve městě s tímto realistickým králičím vibrátorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte nejšťastnějším králíčkem ve městě s tímto realistickým králičím vibrátorem. Jak se píše na GoodHousekeeping.co.uk a objevuje v The Times, 2 motory a 15 vibračních režimů rodiny Happy Rabbit 2 nabízí senzační stimulaci pro ohromující orgasmy.
Během nezávislého průzkumu v únoru 2016 hodnotitelé časopisu Good Housekeeping chválili širokou škálu vibračních funkcí vibrátoru Happy Rabbit Curve a "zbožňovali jeho sametový pocit".

Měkký a sametový silikon pokrývá tuto výkonnou hračku, která v sobě ukrývá 2 výkonné motory v těle i ve stimulátoru klitorisu.

Poučen připomínkami zákazníků Lovehoney přišel Happy Rabbit se zcela novým designem, s mimořádně výraznou, realistickou hlavou a silnějšími a pevnějšími oušky pro intenzivnější stimulaci klitorisu.

Široká škála 15 vibračních režimů je přenášena prostřednictvím 2 výkonných motorů umístěných na hřídeli a stimulátoru klitorisu, které poskytují bezkonkurenční duální stimulaci. Je mimořádně tichý, dobíjecí přes USB a hrdým členem klubu podvodních plavců Hoppington Rabbit, takže si můžete hrát, kdekoli chcete.

Vlastnosti: Vhodný pro všechny, kteří chtějí používat tento přístroj:

15 vibračních režimů (12 konfigurací na hřídeli, 3 rychlosti v uších).
Polorealistický tvar
Přepracovaný design s ohledem na zpětnou vazbu od zákazníků.
Mírné zakřivení směrem k ose pomáhá se stimulací bodu G
Možnost dobíjení přes USB
Vodotěsný
Cestovní zámek

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: